Teamet

Lead Service er et norsk teknologiselskap som utvikler og drifter våre helt egne nettbaserte sammenligningstjenester i hele Skandinavia. In-house består teamet vårt av en sammensveiset gruppe på 10 kloke og kreative hoder som holder primært til i Oslo.

Cuong Do Dai

Chief Executive Officer

cuong@leadservice.no

Lasse Walstad

Business Developer

lasse@leadservice.no

Håkon Hess

Chief Technology Officer

haakon@leadservice.no

Didrik Sundal

Head of Sales

didrik@leadservice.no

Aksel Hellerud

Brand Strategist

aksel@leadservice.no

Simen Tokerød Bergo

Full-Stack Developer

simen@leadservice.no

Amanda Lekven Knudsen

Content Specialist

amanda@leadservice.no

Mats Rossing

SEO & SEM Manager

mats@leadservice.no

Axel Wendt

Content Specialist

axel@leadservice.no

Victor Do Dai

Marketing Assistant

victor@leadservice.no